جذب مشتری و افزایش فروش در اینترنت
روش های جذب مشتری از طریق اینترنت
June 19, 2016
بازاریابی از طریق موتور جستجو SEM و SEO
بازاریابی از طریق موتور جستجو SEM و SEO
July 14, 2016
نمایش همه

انواع هدفمندی تبلیغات

تبلیغات آنلاین و هدفمند

تبلیغات آنلاین و هدفمند

تبلیغات یک فعالیت استراتژیک است که بنگاه اقتصادی را به بعضی از اهداف بازاریابی خود می رساند. بدنه اصلی یک تبلیغات، بازاریابی است که چهار مقوله اصلی کالا یا خدمات، روشهای توزیع، روشهای قیمت گذاری و روشهای تبلیغات و اطلاع رسانی را مورد بررسی قرار می دهد و هدف ازآن تولید کالا یا عرضه خدمتی است که قیمت و کیفیت و مشخصات آن مناسب باشد.

تاریخچه:

تبلیغات ریشه در اواخر سده نوزدهم و اوایل سده بیستم در کشور ایالات متحده دارد اما به طور کلی برای تبلیغات اعم از سیاسی یا تجاری می توان سه دوره تاریخی قبل از انقلاب گوتنبرگ و اختراع و تکمیل ماشین چاپ در سال ۱۴۵۰ را در نظر گرفت . هر کدام از فرهنگها و تمدنهای گذشته به شیوه خود تبلیغات را داشته اند.

اهمیت تبلیغات :

قدرت تبلیغات به حدی ست که شرکت هایی که اهمیت این موضوع را درک کرده اند به طور سالانه بودجه ای رابه آن اختصاص داده اند .بسیاری از شرکت ها بخشی را به عنوان بازاریابی و تبلیغات دارند تا به کمک تبلیغات محصولات خود را معرفی کنند و فروش محصول را افزایش می دهند پس باید در طرح تبلیغات خود از تصاویر، کلمات، رنگ ها و شعارهای تبلیغات مهم و تحریک کننده استفاده کنید با تبلیغات هدفمند و موثر مشتریان خو را ترغیب می کنید تا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. هدفمندی از اصول اثر بخشی در تبلیغات است هر برندی برای تبلیغات خود، قسمتی از بازار را هدف قرار می دهد، تبلیغ با هدف، تاثیر خاصی در مخاطب ایجاد می کند یک تبلیغ موفق و هدفمند باعث جلب توجه و کنجکاوی در مخاطب می شود اگر نتوانید این کارو انجام دهید در طرح تبلیغات خود شکست خواهید خورد.

انواع هدفمندی تبلیغات:

  • نمایش بر اساس موضوع و محتوا وب سایت : مخاطب به چه موضوعی علاقه مند است وبه دنبال چه چیزی است ، براساس هدف مخاطبان تبلیغات و نوع محصول و خدمات ارائه می کنیم.
  • هدف گیری مجدد کاربر: یکی از پرکاربردترین و موثرترین ابزارها در تبلیغات آنلاین هدف گیری مجدد است نمایش تبلیغ به کاربرانی که قبلا به وب سایت شما آمده اند منجر به بازگشت آنها به وب سایت شما می شود .
  • نمایش براساس منطقه جغرافیای: تبلیغات براساس منطقه جغرافیای خاص نمایش دهید، تبلیغات را می توان برای هر استان با توجه به اینکه در چه شهری و گویشی آنها چیست طراحی کرد و محصول خود را با توجه به اینکه در چه شهری های موجود است می توانید تبلیغات خود را تنها در آن شهر نمایش گذاشت.
  • نمایش براساس زمان: بسیاری از کسب و کارها برای ارائه سرویس به مشتریان خود نیازدارند که تبلیغات خود را در زمانی خاص نمایش دهند.

 

برچسب‌ها, , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *