نقش اینستاگرام در تبلیغات اینترنتی
نقش اینستاگرام در تبلیغات آنلاین
March 9, 2018
نوین هاب، ابزار مدیریت و آنالیز شبکه های اجتماعی متولد شد
June 26, 2018
نمایش همه

اهمیت طراحی لوگو و تاثیر آن در بازاریابی اینترنتی

در دنیای مارکتینگ امروز عوامل بسیاری در موفقیت یک برند نقش دارند. از آن جمله می‌توان به اهمیت طراحی لوگو اشاره کرد. لوگوی یک کمپانی اولین تاثیر را بر مخاطبان می‌گذارد و چه بسا آن‌ها را به خرید تشویق می‌سازد. پس نقشی مهم در تبلیغات آنلاین برندها و بازاریابی اینترنتی دارد و برندها معمولا برای سفارش طراحی لوگو بسیار محتاط هستند. در این مطلب سعی داریم تا درباره طراحی لوگو و تاثیر آن در بازاریابی اینترنتی بیشتر بیاموزیم.

خاص باشید!

در طراحی لوگو و تبلیغات آنلاین، آن‌چه که اهمیت دارد این است که طرحی خلق کنیم که باور داریم با همه موارد دیگر متفاوت است. در زمینه بازاریابی اینترنتی، خلاقیت همواره حرف اول را می‌زند. به لوگوی کمپانی مرسدس بنز و همچنین شرکت اپل نگاه کنید و خلاقیت را در آن‌ها درک کنید!

شناخت برند موردنظر

لوگو یک تصویر است اما معرفی یک برند نیز می‌باشد. لوگو باید به ذهن مخاطبان خاص راه یابد. پس در جهت بازاریابی موثرتر بهتر است که طراحان هرآن‌چه که در مورد برند و ایدئولوژی آن فکر می‌کنند بنویسند و با توجه به آن، طرحی خاص خلق کنند. برندها نیز در زمان سفارش طراحی لوگو باید طراح خود را به خوبی بشناسند و به او اعتماد کنند.

رنگ‌ها

استفاده از رنگ‌ها در طراحی لوگو از دانش ورای رنگ‌ها می‌گوید و اینفوگرافیک‌ها، روانشناسی رنگ در طراحی لوگو را نشان می‌دهند. برای مثال، رنگ قرمز بسیار پرانرژی و جذاب است و رنگ نارنجی خلاقانه و رنگ آبی حرفه‌ای و قابل‌اعتماد بودن را نشان می‌دهد. مطمئن باشید که رنگ‌ها در بازاریابی اینترنتی برندها و تبلیغات آنلاین آن‌ها نقشی موثر خواهندداشت.

سادگی و انعطاف پذیری

امروزه از راه‌های مختلفی برای دسترسی به اینترنت استفاده می‌شود، پس لوگوها نیز باید در دستگاه‌های مختلف به خوبی به نمایش درآیند و در اپلیکیشن‌های متفاوت و انواع پس‌زمینه‌ها عالی و کامل به نظر آیند. چرا که این امر در بازاریابی و تبلیغات اینترنتی آن‌ها نقش به سزایی خواهدداشت.

درنهایت باید بگوییم که نباید انتظار موفقیت فوری از طراحی لوگو داشته‌باشیم که این امر به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما تبلیغات آنلاین برندها را موثر و یا بی‌نتیجه خواهندکرد.

اگر شما هم به دنبال طراحی لوگو خلاقانه و حرفه ای برای کسب و کار خود هستید بخش نمونه کارهای بنر دیزاین را مشاهده کنید.

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *