طراحی بنر شبکه‌های اجتماعی
قوانین سودده در طراحی بنر شبکه‌های اجتماعی
June 15, 2019
افزایش فروش اینترنتی
ترفندهای افزایش فروش اینترنتی (بخش دوم)
September 9, 2019
نمایش همه

ترفندهای افزایش فروش اینترنتی (بخش اول)

ترفندهای افزایش فروش اینترنتی

اگر به فکر افزایش فروش آنلاین خود هستید، احتمالا روش‌های مختلفی را برای تبلیغاتی اینترنتی امتحان کرده‌اید. شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های آنلاین، بسترهای مناسبی برای تبلیغات آنلاین هستند که اگر نتوانید به درستی از ظرفیت‌های آن‌ها بهره ببرید، احتمالا توفیق چندانی به دست نخواهید آورد. در ادامه با ما همراه باشید تا با چند ترفند برای افزایش فروش آنلاین خود از طریق تبلیغات اینترنتی آشنا شوید

 

ترفند اول: ضرورت را به کاربران خود القا کنید

بخش بسیار بزرگی از خریدهای آنلاین، نه از سر نیاز واقعی مشتری که بیشتر بخاطر «ایجاد احساس نیاز»‌ از سمت فروشنده ایجاد می شود. اینکه شما بتوانید به مشتری خود بقبولانید که محصول و یا سرویس شما نیازمند است، هنر بزرگی‌ست که تنها در اختیار افراد خبره در حوزه‌ی تبلیغاتی اینترنتی‌ست. ترفند ساده‌ی ما اما کارآمد است: برای کمپین و یا تبلیغات آنلاین بعدی خود، هنگام سفارش طراحی بنر درخواست کنید که از جملات و یا کلماتی اغواگر و جذاب برای معرفی محصول‌تان استفاده شود، همچینن به این فکر کنید که با چه ترکیبی از رنگ و متن می‌تواند حس اضطرار را به خرید القا کنید.

 

همچنین می‌توانید با اضافه کردن عباراتی نظیر «تعداد محدود»  یا «فقط برای ۳ روز» و هر عبارت دیگری که بیانگر فرصت محدود خریدار از استفاده از آن تبلیغ باشد، میل و اشتباق بیشتری را برای بهره‌گیری از آن محصول و یا خدمت در او بوجود آورید. نکته‌ی کلیدی آن است که باید، پیشنهاد و توصیف شما خارج از واقعیت نباشد تا بتواند در خرید ایجاد اشتیاق واقعی کند.

 

در پست‌های بعدی وبلاگ بنر دیزاین با ترفندهای بیشتری آشنا خواهیم شد. پس چشم از ما بر ندارید و منتظر مطالعه‌ی مطالب آموزشی جذاب‌تر و کارآمد باشید تا بتوانید با هدفمندی بیشتر طراحی بنر خود را به ما بسپارید.

برچسب‌ها, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *