انواع مدل بازاریابی
کدام کسب وکارها نیاز به بازاریابی دارند؟
March 28, 2017
تخفیف ویژه بنر دیزاین به مناسبت عید سعید فطر
June 25, 2017
نمایش همه

راز های کلیدی اما فراموش شده ی موفقیت در کسب و کار های آنلاین

موفقیت کسب و کار اینترنتی

هر بار باید روش های تازه ای را آزمایش کند تا بهترین راه را درکسب وکارخود پیدا کند .  در بازاریابی و فروش آنلاین ، تغییر استراتژی یکی از اصول پایه ای است.

ما در دوره ای زندگی می کنیم که پر از تبلیغات رنگارنگ و متفاوت است ، با مردمی در حرف می زنیم که هر روز بیشتر از ده تا ایمیل تبلیغاتی دریافت می کنند. پس تا این جای بحث متوجه شدید که رقابت در دنیای شبکه های فروش آنلاین ، کاری خیلی سختی است .

 

حتما از خودتون می پرسید چطور کار و کسبم را در نگاه مصرف کننده برجسته تر کنم تا درصد فروش و سرمایه مالی ام افزایش یابد ؟

با هم چند موضوع مهم را بررسی می کنیم :

 

  • راز دیده شدن :

کار و کسبتان به همان شکلی که آن را تبلیغ می کنید دیده می شود .

شاید برای خود سایتی دست و پا کردید تا محصولاتتان را به فروش برسانید اما آیا این آخر کار است ؟ خیر، هرسایت برای دیده و شناخته شدن نیازمند محتوای مناسب بازدیدکننده ها است البته باید مرتبط با محصولات شما باشد .

 

  • راز قانع بودن :

هر کسی دوست دارد که در آمدش بالاتر برود ، اما این علاقه به درآمد زایی نباید چاهی برای دفن آرزوهایتان شود . در موضوع قبلی (راز دیده شدن) گفتیم که برای ترغیب مخاطبان به گشت و گذار در سایتتان ، مطالبی بنویسید . برخی افراد این مطالب را هم در صورت دریافت هزینه ، به عناوینی مثل ماهنامه های سایت و یا تازه های سایت می فروشند .  این طمع است . کار شما این نیست . ایده ی اصلی ، جذب مخاطب برای خرید محصولات است . پس مطالب را رایگان به مردم نشان دهید .

 

  • راز پیگیری مداوم :

فعالیت همیشگی شما در وبلاگ و یا وب سایتتان نشانه ی جدی بودن در عرصه ی اقتصادی- فرهنگی است که شروع کردید . پس پایداری در ارائه ی مطالب و محصولات جدید باعث تنوع دیداری و جذب بیشتر مشتری می شود .

 

  • راز ویروسی شدن :

همه ی ما می دانیم ویژگی اصلی هر ویروس شایع شدن است . بله پخش می شود . سعی کنید کسب وکارتان را در همه ی شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام و … نشان دهید . شاید از هرگوشه ، دسته ای از مخاطبان جمع شوند و این همان رویای شماست .  نکته ی اصلی در این شبکه ها ، این است که باید تمام آدرس شبکه های اجتماعی دیگرتان را هم تبلیغ کنید .

 

  •  نکته ی پایانی (راز اصلی) :

خلاصه ی کلام ،  اول خودتان برای کسب وکارتان دل بسوزانید و تلاش کنید هر ایده ای را امتحان کنید ، از تغییر نترسید و رویا هایتان را رها نکنید .

برچسب‌ها, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *