25 درصد تخفیف سامانه طراحی بنر دیزاین
۲۵ درصد تخفیف سامانه طراحی بنر دیزاین
December 2, 2017
اهمیت طراحی لوگو و تاثیر آن در بازاریابی اینترنتی
June 8, 2018
نمایش همه

نقش اینستاگرام در تبلیغات آنلاین

نقش اینستاگرام در تبلیغات اینترنتی

یک تصویر زیبا بیش از هزار کلمه تاثیر گذار است! این گفته در مورد امر مارکتینگ در اینستاگرام ثابت شده است. اگرچه فیسبوک ، توییتر و لینکدین در زمینه بازاریابی انلاین  با استفاده از محتوا، بسیار موفق عمل کرده اند ، عملکرد اینستاگرم تنها به حول یک عکس میچرخد. اما چه چیز اینستاگرام را از دیگر شبکه های اجتماییی متمایز میکند؟ جواب ساده است : سادگی محتوا و دسترسی آسان.

با بکارگیری متود های ذکر شده در زیر، شما میتوانید بیش از پیش در دیده شدن تبلیغات خود موفق شوید:

  1. از عکس ها و تصاویر با کیفیت استفاده کنید: با استفاده از ابزارهای تصحیح تصویر تمام سعی خود را برای نمایش بهترین حالت محصول و یا سرویس خود استفاده کنید و فراموش نکنید که در امر مارکتینگ در اینستاگرام، تصویر حرف اول را میزند.
  2. از هشتگ استفاده کنید: هشتگ ها ابزار هایی ساده و سریع برای نمایش هرچه بیشتر محصول و یا سرویس شما به کاربران بیشتر است.
  3. محدود کردن محدوده جغرافیایی : با این کار به آسانی میتوانید محدوده دیده شدن محصول خود را ،مختص مشتریان احتمالی قرار دهید.
  4. مخاطبان را از دیگر شبکه های اجتمایی انتقال دهید: فیسبوک مخاطبین شما را به صورت اتومانیک در اینستاگرام پیشنهاد میدهد. اما شما نیز به این مکانیزم اتوماتیک قانع نشوید و سعی کنید از تمامی مخاطبان خود در فیسبوک ، در اینستاگرام نیز بهره ببرید.

به لطف طراحی خاص برنامه اینستاگرام دسترسی به آن از طریق اسمارت فون ها بسیار ساده است ؛برنامه ای متناسب با نیاز های شخصی و حرفه ای هر فرد.اگرچه بیش از ۷۰ درصد کاربران اینستاگرام زیر ۳۵ سال هستند، این قضیه در حال تغییر است. سن کم کاربران میتواند منجر به ایجاد ابزار هایی مفید نیز بشود. برای مثال در ژانویه گذشته ابزار “استوری” با استقبال وصف ناپذیری مواجه شده است و به صورت چشم گیری باعث افزایش ترافیک در شبکه های اجتماییی شده است. این ابزار به شما امکان پخش یک تصویر و یا ویدیو را به مدت ۲۴ ساعت میدهد.

جا دارد در اینجا یاد آور شویم که ؛ طبق آمار های سال ۲۰۱۷ ، سرمایه گذاری در تبلیغات آنلاین از تبلیغات تلویزیونی پیشی گرفته است ؛ پس زمان را از دست ندهید ، از رقبای خود پیشی بگیرید و از شبکه های اجتمایی برای تبلیغات کارآمدتر بهره ببرید.

بنر دیزاین یکی از تیم های حرفه ای طراحی گرافیک و تبلیغات آنلاین در ایران است که طراحی بنر اینستاگرام را میتواند با بهترین کیفیت انجام دهد.

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *