سوالات متداول

برخی از سوالات متداول که ممکن است در مراحل سفارش در ذهن شما ایجاد شود:

 

1مدت زمان انجام سفارشات چه مقدار میباشد؟
مدت زمان طراحی بنر گیف (GIF) ، لوگو ، کارت ویزیت و … در سفارش ۲۴ ساعته کمتر از ۲۴ ساعت و نیز در سفارش عادی نهایتا ۳ روز میباشد و در برخی موارد نیز ممکن است با توجه به مشکلات و یا حجم سفارشات این زمان تغییر کند.
2هزینه طراحی به چه صورت است؟
قیمت برخی از سایز های استاندارد در بخش تعرفه ها درج شده است. درصورتی که سایز انتخابی شما در لیست موجود نمیباشد، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا تعرفه آن برایتان ارسال شود.
3چه اطلاعاتی را باید ارسال کنیم؟
برای انجام سفارشات شما لازم است متن ها و عکس های دلخواه خود را برایمان ارسال کنید تا در سفارش درج شود،در غیر اینصورت طراحی به سلیقه تیم بنر دیزاین انجام خواهد شد.
4آیا سفارشات عمده دارای تخفیف میباشد؟
چنانچه مایل هستید سفارش خود را در چند سایز بصورت همزمان ارسال کنید قبل ازارسال سفارش و پرداخت هزینه  با ما تماس بگیرید تا مقدار تخفیف و هزینه قابل پرداخت آن به شما اعلام شود.
5منظور از ۳ تغییر رایگان بعد از تحویل چیست؟
کلیه سفارشات پس از تحویل امکان رایگان ۳ تغییر را دارند بدین صورت که شما مایل به تغییری جزئی همانند رنگ، متن، آیکون و یا … باشید پس از ۴۸ ساعت بعد از تحویل بصورت رایگان انجام خواهد شد. تغییراتی که از جانب شما تایید شوند امکان ویرایش را ندارند.
6آیا فایل لایه باز PSD ارسال خواهد شد؟
در صورتی که تمایل به دریافت فایل لایه بازPSD  بنر را داشته باشید میتوانید با پرداخت هزینه ای اندک درخواست خود را ارسال نمایید تا برایتان ارسال شود.
7تفاوت بنر های فلش و گیف در چیست؟
تفاوت بنرهای فلش و گیف در نوع فرمت و ساختار آنها میباشد. بطور مثال مزیت بنرهای فلش امکان اضافه کردن فریم های بیشتر، افکت های حرفه ای تر، حجم پایین و … و عیب آن نیز لزوم داشتن فلش پلیر جهت اجرای آن میباشد که بازدهی بنر را پایینتر خواهد آورد.

اما در بنر گیف امکان اضافه کردن فریم ها و افکت های حرفه ای وجود ندارد اما در مقابل مزیت آن نیاز نداشتن به هیچ برنامه ای جهت مشاهده بنر میباشد که بازدهی بنر را بشتر خواهد کرد.

8آیا امکان برگشت هزینه وجود دارد ؟
در صورتی که مبلغی به اشتباه واریز شده باشد موردی نیست اما در صورتی که سفارش تحویل داده شود امکان تغییرات رایگان وجود دارد و هزینه برگشت داده نمی شود.